دانلود فایل{تحليل تكنيكال به روش فيبوناچي}

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان تحليل تكنيكال به روش فيبوناچي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.تحليل تكنيكال ,تحليل سهام ,تحليل فيبوناچي ,بورس ,بورس تهران ,دانلود رايگان كتاب بورس ,اعداد فیبوناچی چیست, درصدهای فیبوناچی در تحلیل سهام, پی دی اف آموزش ف
تحليل تكنيكال به روش فيبوناچي|50018987|bgm

تحليل سهام


به روش


فيبوناچي


دنیای پیرامون ما همواره پر از اسرار و رمز و راز است و بشر همواره به دنبال کشف این رموز بوده و بدون شک، دنیای اعداد و ریاضی، شاه‌کلید قفل این رموز است.


فیبوناچی چیست؟
لئوناردو دا پیزا (Leonardo da Pisa) یا به عبارت مشهورتر لئوناردو فیبوناچی یکی از بزرگ‌ترین ریاضیدانان اروپا در سال 1175 در شهر پیزا متولد شد. خدمت بزرگ لئوناردو به دانش در این بود که برای نخستین بار دانشمندان اروپایی را با جبر و دستگاه عددنویسی هندی آشنا کرد. اما شهرت وی برای کشف سری اعداد مشهور فیبوناچی است.سری اعداد فیبوناچی چیست؟


چنان که در ویکی‌پدیا آمده، فیبوناچی در سال 1225 برای حل مساله مطرح شده راه‌حلی ارائه داد که جواب آن یک سری اعداد شد و به احترام او این سری اعداد را سری فیبوناچی نامگذاری کردند. در سری فیبوناچی هرعدد از جمع دوعدد ماقبل خود به دست می‌آید. برای مثال چند عدد ابتدای سری فیبوناچی به شکل زیر می‌باشد:


1,2,3,5,8,13,21,34,55,89,144,…


در سری فیبوناچی هرگاه یک عدد را بر عدد بعدی تقسیم نماییم به عدد تقریبی 0.618 می‌رسیم و در تقسیم هرعدد به دوعدد بعد از خود به عدد تقریبی 0.382 می‌رسیم و به همین صورت از تقسیم هرعدد به سه عدد بعد از خودش نسبت 0.236 را خواهیم داشت. این سه نسبت را نسبت‌های اصلی فیبوناچی می‌گویند که به آنها دو نسبت 0.5 و 0.786 را نیز اضافه نموده و از آنها در یافتن برخی نقاط کلیدی در بازارهای مالی استفاده می‌کنند.مطالب دیگر:
📃دانلود گزارش کاراموزی نیروگاه نکا 📃دانلود طرح کارآ وزی زراعت و اصلاح نباتات -مركز تحقيقات توتون تيرتاش 📃دانلود طرح کارآفرین موفق مالاچي ميکسون📃تحقیق درباره کارآفرينی نقشه کشي📃دانلود طرح کارآفريني آب معدني 📃دانلود طرح کارآفريني کارخانه ماکاروني 📃دانلود طرح کارآفريني کافي شاپ📃دانلود کارآفريني و اشتغال در نظام آموزش عالي 📃تحقیق درباره کارآفريني و اقتصاد📃دانلود گزارش کارآموزی پارک جمشیدیه 📃دانلود گزارش کارآموزی ، کهرنگ لاستیک📃دانلود گزارش کارآموزي پارچه📃دانلود گزارش کارآموزي تونل سازي و سازه📃دانلود گزارش کارآموزي حسابداري آژانس هواپيمايي 📃دانلود گزارش کارآموزي حسابداري زعفران📃دانلود گزارش کارآموزي حسابداري شركت نفت📃دانلود گزارش کارآموزي حسابداري عمليات بانکداري📃دانلود گزارش کارآموزي در مجتمع گل گهر📃دانلود گزارش کارآموزي دوربين هاي نقشه برداري📃دانلود گزارش کارآموزی کارخانه ماشین سازی اراک 📃دانلود گزارش کارآموزی کارخانه ارج 📃دانلود طرح کارآفرینی کارخانه توليدي صنعتي ميثاق 📃دانلود گزارش کارآموزی کارخانه رادیاتور 📃دانلود طرح کارآفرینی کارخانه عطر بیک📃دانلود گزارش کارآموزی کارخانه قند